Familierondleiding
Kom in de vakanties met de kids langs in het Joods Museum en ontdek alles over het Jodendom!
In het Joods Museum maak je een reis door de tijd. Die begint 400 jaar geleden, toen de eerste Joden in Amsterdam kwamen wonen. Waar kwamen zij vandaan? Welke gebruiken namen zij mee? En wat zie je daar vandaag de dag nog van?
In schoolvakanties kun je gratis deelnemen aan een familierondleiding. Ga mee met de gids en leer alles over het museum.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tour!
Tip: Op zoek naar een leuk kamp voor de kids in de vakanties? Neem eens een kijkje in onze Op Kamp pagina!
Joods Museum junior
Nieuwe Amstelstraat 1
1011 PL Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kerstvakantie workshops
In de kerstvakantie kun je verschillende toffe workshops volgen in Museum het Schip!
ARTIS by night
Beleef de magie van de winter in het donker tijdens de kerstvakantie in ARTIS-Park!
Kerstvoorstellingen in DeLaMar
Kom naar een van de grappige, vrolijke voorstellingen in DeLaMar in de kerstvakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x kerstvakantie vakantiekampen
Wil je in de kerstvakantie naast oliebollen, kerstdiners en familie ook lekker avonturen beleven met leeftijdsgenootjes? En vrienden maken? Boek dan 1 van deze leuke (dag) vakantiekampen!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!