Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op zoek naar bezoek (4+)

Ga mee op de avontuurlijk treinreis vol bijzondere figuren in Theater de Krakeling!

De nieuwe  multimediale beeldende voorstelling van Tg. Winterberg met live muziek, animaties en heel veel treintjes. Over alleen zijn en nieuwe vrienden maken. Ga mee op de avontuurlijk treinreis vol bijzondere figuren.

Iedere dag wacht Vosse op het perron op bezoek. Mensen komen, mensen gaan. Maar niemand komt voor haar. Tot ze besluit zelf op zoek te gaan naar bezoek. Ze stapt in de trein en begint aan een avontuurlijke reis vol verrassingen, ontmoetingen en nieuwe vriendschappen.

Op zoek naar bezoek is een beeldende en interactieve theatervoorstelling voor iedereen vanaf 4 jaar. Theatermaker Marlyn Coetsier neemt het jonge publiek mee in een fantasierijke speelgoedwereld van poppen, animaties en live-video. Terwijl de trein door een miniatuurwereld van houten spoortreinen en landschappen rijdt, ontdekken Vosse en de andere reizigers dat het niet de bestemming is die telt, maar de vrienden die je onderweg maakt.

Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.

Tip: Wil je op de hoogte blijven van leuke gezinsactiviteiten in Amsterdam? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Data:

  • zondag 1 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater De Krakeling

Pazzanistraat 15

1014 DB Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Theater De Krakeling

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Groove Beest Familieconcert: Nawras Altaky Quartet

Een muzikale reis langs de Zijderoute met de betoverende klanken van de Arabische luit in het Bimhuis

Schaatslessen Jaap Eden half seizoen

Wil jij leren schaatsen? Kom dan trainen bij de Jaap Eden IJsbaan!

Sonic Safari: Sound Explorers (8+)

Ga je mee op avontuur met een muzikale schatkaart in Muziekgebouw aan 't IJ?

Hoera; er is een Olifantje geboren in ARTIS

Hoera, op kerstavond is er een olifantje geboren in ARTIS. Komen jullie op kraamvisite?

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven

Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.

Waar kun je sleeën? 6x + 1 Heuveltjes om vanaf te sleeën in Amsterdam

Zo vaak sneeuwt het niet meer....maar als er dan een laagje valt, dan moeten we natuurlijk onmiddellijk naar buiten met de slee. Hoe leuk om van een heuveltje af te roetsjen. 7 Plekken in Amsterdam waar je heerlijk op een slee naar beneden glijdt!

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

5x schaatsen in Amsterdam

Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief