Lady en de Vage Hond (4+)
Een hartverwarmende hondenvriendschap in Theater de Krakeling
Lady is een keurig opgevoede hond uit een chique buurt. Alles in haar leven is netjes, glanzend en voorspelbaar. Tot ze op een dag in het park een wel heel Vage Hond tegenkomt. Rommelig, een beetje ongrijpbaar, en vol sterke verhalen. Hij weet niet precies welk ras hij is of zelfs of hij een reu of teef is, maar hij ruikt lekker en weet álles spannend te vertellen. Lady is verkocht.
In Lady en de Vage Hond zie je hoe twee totaal verschillende werelden elkaar ontmoeten. Een vrolijke en ontroerende voorstelling over vriendschap, fantasie, en het loslaten van vooroordelen. Met de bekende humor van Het Kleine Theater, een hoop muziek én heel veel honden.
Klik op de roze websitebutton voor meer info en tickets.
TIP: Er is nog veel meer te zien in het theater. Klik hier voor een overzicht!
Data:
- maandag 6 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!