Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atman!

Deze kerstvakantie te zien bij Nationale Opera & Ballet: een jeugdopera over een tocht vol hindernissen.

Deze kerstvakantie presenteert De Nationale Opera Atman!, een muzikale vertelling die grenst aan het ongelooflijke. De negenjarige Atman raakt verdwaald in zijn eigen stad. Hij heeft de sleutel van thuis op zak, maar weet niet meer waar hij woont. Op straat vraagt hij raad. Een man heeft geen tijd (‘Vraag het me morgen nog eens’). Een vrouw neemt hem mee (‘Jonges as jouw zijn goeie matroze’). Maar Atman wil naar huis, niet de oceaan over.

Wat begint als een eenvoudig verzoek (‘Weet u welke kant ik op moet?’) wordt een tocht met omwegen en hindernissen die voor een jongen van negen soms onoverkomelijk lijken – of nee: zijn. Componist Leonard Evers en schrijver Bart Moeyaert geven deze reis vorm in muziek en taal.

Meer info over deze voorstelling bij Nationale Opera & Ballet vind je via de roze websitebutton!

TIP: Check onze uitagenda voor meer familietheater.

Data:

  • zondag 22 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Nationale Opera & Ballet

Amstel 3

1011 PN Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Nationale Opera & Ballet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Klimmen in de vakantie

Klimmen bij Fun Forest in het Amsterdamse Bos. Durf jij het aan deze voorjaarsvakantie?

Lieveheersbeest-speurtocht

Ontdek dit bijzondere museum met de Lieveheersbeestje-speurtocht!

Voorjaarsvakantie in Eye

Voorjaarsvakantie in Eye: workshops, familiefilms, Missie Superogen, en meer!

ARTIS in de voorjaarsvakantie

Er is superveel te doen in ARTIS! Ga op kraamvisite bij de 2 olifantenkalfjes en los alle puzzels op.

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief