Indoor speeltuin en trampoline springen
Tof feestje: Combineer trampoline springen en spelen in de indoor speeltuin bij You Kids Amsterdam-Oost!
In Amsterdam-Oost vind je een trampolinepark en indoor speeltuin ineen! Hier vieren kinderen hun verjaardag in stijl met keuze uit één van de vier arrangementen!
Laat de kinderen springen, spelen en plezier maken, terwijl alles tot in de puntjes wordt verzorgd. Er wordt aan alles gedacht. Van lekkere versnaperingen tot een speciaal cadeautje voor de jarige.
Je kunt een kinderfeestje ook combineren met een uurtje mini jump! Zo beleven ook de allerkleinste kindjes een te gek feestje. De combi feestjes met mini jump zijn ook beschikbaar in de mega en super variant, dus dubbel zo veel plezier!
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Binnenkort een jarige? Check onze tips op de kinderfeestjes-pagina.
You Kids Amsterdam-Oost
Daniël Goedkoopstraat 1
1096 BD Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november
Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.