WAS (2+)
Bewonder een non-verbale voorstelling over het spel in het alledaagse in Theater de Kunstgreep!
Er was was
er is was
er zal altijd was zijn
maar deze was is weer zo fris als ‘ie was
Per week doen we in Nederland gemiddeld 3,6 keer de was. Arme papa’s en mama’s. Of is het maar net hoe je het bekijkt? Voor kinderen zit de was, de wasmand en de wasmachine vol leven! En zo ook in WAS; een non-verbale voorstelling vol verbeelding, over de schoonheid en het spel in het alledaagse.
Na de voorstelling kunnen de kinderen zelf spelen in de theaterspeeltuin vol wasmachines, wasmanden, droogrekken en natuurlijk de was!
Meer info over deze voorstelling vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 9 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater de KunstGreep
Kerkbuurt 4
1511 BD Oostzaan
Openingstijden
Zie websitePrijs
€11,-Toon op kaart
Meer inspiratie
Vriendjes & vriendinnetjes schaatsen
Ontdek hoe leuk schaatsen bij een vereniging is: doe gratis mee!
KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk
Samen met de peuters wordt Het Concertgebouw muzikaal op stelten gezet!
Bambi (3+)
Een hartverwarmende musical voor de jongste theaterliefhebbers bij DeLaMar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..