Art Zoo Museum
Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!
Laat je betoveren in een van de mooiste monumentale 17e -eeuwse grachtenpanden van Amsterdam. Hier wordt een ode gebracht aan de schoonheid van de natuur!
Het museum staat vol met bijzondere dieren. Vanuit de volières kijk je naar kleurrijke vogels, kronkelende slangen en spectaculaire krokodillen. Veren glanzen, spieren zijn gespannen, ogen lijken je met belangstelling te volgen. Het is net alsof de dieren ieder moment weer tot leven kunnen komen.
Elke ruimte van het Art Zoo Museum laat je verstillen en verwonderen. De zintuiglijke ervaring geeft aandacht aan bijzondere dieren en de kwetsbaarheid van de biodiversiteit. Kijk je ogen uit!
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Een jarige in jullie midden? We hebben superveel kinderfeestjes voor je verzameld ter inspiratie.
Art Zoo Museum
Herengracht 368
1016 CH Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie-uitje naar het Zaans Museum
Ontdek hoe je droge voeten houdt in de polder en denk mee over slimme oplossingen voor de toekomst!
Voorjaarsvakantie in het Zaantheater
Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!
Amsterdam in Motion in voorjaarsvakantie
Ontdek 's werelds grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.