Tentoonstelling Marlou Fernanda
Ontdek het kleurrijke en persoonlijke werk van Marlou Fernanda in Wereldmuseum Rotterdam!
In de tentoonstelling Marlou Fernanda: A Time for Everything neemt de Rotterdamse kunstenaar je mee in haar tienjarige kunstenaarschap. Haar werk is een uitnodiging om stil te staan bij zelfexpressie, identiteit en ruimte innemen in de wereld. Van grote schilderijen tot intieme schetsen en handgeschreven notities: hier krijg je een veelzijdig inkijkje in Marlou Fernanda als maker én als mens.
Centraal staat haar alter ego Nu-Nu, dat jarenlang een belangrijk kanaal was voor haar expressie. De tentoonstelling laat zien hoe dit personage ontstond, welke rol het speelde in Marlou’s zichtbaarheid en hoe ze er uiteindelijk ook afstand van neemt. Met interactieve elementen en persoonlijke teksten nodigt ze bezoekers uit om na te denken over hun eigen verhalen en associaties rondom zelfexpressie en vrijheid.
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets!
TIP: Bekijk onze Eropuit-pagina voor meer leuke activiteiten met het hele gezin.
Meer inspiratie
Cineville Kidspas
Met de Cineville Kidspas kun je een jaar lang onbeperkt naar de film door heel Nederland!
Vriendjes & vriendinnetjes schaatsen
Ontdek hoe leuk schaatsen bij een vereniging is: doe gratis mee!
Workshop Van Gogh Museum
Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema'sBlogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.