Ik ga EMB
Deze digitale ontmoetingsplek is speciaal voor jongeren met een beperking en hun ouders/verzorgers!
Het platform ‘Ik ga EMB!’ is een digitale ontmoetingsplek voor jongeren met ernstige lichamelijke of meervoudige beperkingen en hun ouders, verzorgers en begeleiders. Het is een plek om elkaar te ontmoeten, kennis te delen en inspiratie uit te wisselen. De jongeren zijn de ambassadeurs van het interactieve platform. Zelfstandig of samen met hun ouders/verzorgers, hun ‘vertalers’, laten zij zien hoe zij jong- zijn met hun beperkingen, hoe zij meedoen en waar ze nog een steuntje in de rug kunnen gebruiken.
Niet ‘praten over’ maar ‘praten met’ is het uitgangspunt van het platform. Door naar hen te luisteren wordt actief meedoen leuker en kan het leiden tot creatieve oplossingen en verrassende ontmoetingen.
De campagne ‘Ik ga EMB!’ gaat dan ook over de andere kant van beperkt zijn. Niet ontkennen dat leven met een ernstige fysieke beperking voor jongeren en hun omgeving ingrijpend is, maar vooral kijken hoe deze jongeren als pubers Elke Mogelijkheid Benutten.
Meer info en het platform vind je via de roze websitebutton!
Geschikt voor
Lijstjes voor Amsterdam
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in juni
In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Prikkelarme ochtend nijntje museum
Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.