Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eye in gebarentaal

Leer alles over oude en nieuwe film bij het Eye Filmmuseum!

Bij het Eye Filmmuseum leer je alles over het verleden, heden en de toekomst van film. Naast leerzame tentoonstellingen kun je ook langs gaan voor een leuke filmavond. Genoeg te zien dus!

In de filmzalen kun je bij sommige films gebruik maken van de Subcatch app. Subcatch is ondertiteling voor doven en slechthorenden en beschrijft wat je niet hoort. Alle zalen hebben ook ringleidingen voor gebruikers van gehoorapparaten.

Ook kunnen bezoekers op hun smartphone video’s in NGT kijken door het scannen van QR codes bij de verschillende onderdelen.

Het Eye Filmmuseum biedt ook rondleidingen in Nederlandse Gebarentaal (NGT) aan. Bij speciale evenementen, zoals de Familiedag en de Museumnacht, zijn tolken aanwezig. Rondleidingen kunnen op aanvraag ook in International Sign (IS) worden gegeven.

Voor meer informatie klik je op de websitebutton!

Eye

Openingstijden Elke dag van 10:00 tot 19:00
Prijs Kinderen t/m 17 jaar gratis
Mail direct

Mail direct naar Eye

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Toegankelijke inspiratie

Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum

In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.

Toegankelijke events in september

In september staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Vakantie waar zorg even lichter voelt

In de aangepaste verblijven van Ronald McDonald Huis Nederland kun je veel zorgen én spullen thuislaten!

Samen Sporten met Stichting het Gehandicapte Kind

Er zijn steeds meer clubs waar kinderen met en zonder handicap samen sporten. Benieuwd waar?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!