Doelab Doewaa! (6+)
Luister, ontdek en onderzoek mee met Professor Poms naar muziek in het Plein Theater!
Professor Pom start een onderzoek naar muziek en heeft daarbij hulp nodig! Hij wil graag zelf muziek maken, en pakt dat wetenschappelijk aan. Samen met het publiek en een musicus onderzoekt hij met allerlei natuurkundige experimenten waar muziek eigenlijk uit bestaat. Wat is een trilling in de lucht? Wanneer wordt geluid muziek? Door deze interactieve muziekvoorstelling ontdek je waar de magie van het samen musiceren vandaan komt en daar blijf je naar luisteren!
De deur gaat open en een enthousiaste professor verschijnt. “Beste assistent, fijn dat je er bent, neem plaats!” Hij schrijft iets op een kladblok. “We gaan vandaag onderzoeken wat geluid is en daar heb ik hulp bij nodig. Als assistent heb je namelijk goede oren nodig, een scherp koppie en bovenal een warm lijf! Doe maar mee!
Oproep: assistenten tussen de 6 en 9 jaar (groep 3-6) gezocht met een luide stem, mag hoog of laag. Nieuwsgierigheid en enthousiasme is een pré.
Meer info en tickets vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 7 juni 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Plein Theater
Sajetplein 39
1091 GC Amsterdam
Openingstijden
van 15:00 - 16:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Concertgebouw Concours 2026
Maak je muziek of zing je? Doe mee met het Concours van Het Concertgebouw en volg de gratis workshop!
Umi (0,5+)
Een interactieve dansvoorstelling speciaal voor de allerkleinsten bij DAT!school.
Backspace Escape Rooms
Durf jij het aan: kun je binnen 60 minuten ontsnappen uit één van de escape rooms? (9+)Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!