Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rembrandts Masterclass

Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!

Rembrandt is een van de beste kunstenaars ooit. Hoe werd hij dat eigenlijk? De tentoonstelling Rembrandts Masterclass gaat over Rembrandts vakmanschap, zijn techniek én zijn tactiek. Ontdek zijn beste tips en tricks. Wat voor maker je ook bent, in vijf Masterclasses: Kijken, Techniek, Gevoel, Experimenteren en Verkopen.

In de tentoonstelling zie je etsen, schilderijen en een tekening van Rembrandt. Maar je kunt ook zelf aan de slag: teken een olifant na, probeer een echte Rembrandt te herkennen, oefen met het poseren voor een zelfportret, en nog veel meer. Je wordt uitgedaagd om net zo te kijken, tekenen, experimenteren en analyseren als Rembrandt.

Aan het einde van de tentoonstelling kom je oog-in-oog met een van Rembrandts meesterwerken: het schilderij De anatomische les van Jan Deijman. In een slow watching-ruimte kom je er stap voor stap achter hoe in dit kunstwerk alles samenkomt waar Rembrandt zo goed in was.

Benieuwd? Meer info vind je via de roze websitebutton!
Wist je dat we ook superveel kinderclubjes op onze site verzamelen?

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Museum Rembrandthuis

Jodenbreestraat 4

1011 NK Amsterdam

Openingstijden van 30 januari 2026 t/m 25 mei 2026
Mail direct

Mail direct naar Museum Rembrandthuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief