Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vier Pasen met Move Amsterdam

Geniet van een feestelijke paaslunch bij Wils Bakery Café met toffe kids activiteiten van Move Amsterdam!

Bij Move Amsterdam maak je van Pasen echt een moment om samen van te genieten. Schuif aan voor een uitgebreide paaslunch en laat je verrassen door een combinatie van lekker eten, ontspanning en toffe activiteiten voor de kinderen.

In het sfeervolle Wils Bakery Café staat een heerlijk 4-gangen paasmenu klaar. Terwijl jullie rustig genieten van de lunch, is er ook genoeg aandacht voor de jongste gasten. Zo wordt het niet alleen voor ouders een ontspannen uitje, maar ook voor kinderen een feestelijke middag.

Paaslunch voor het hele gezin

Tijdens de paaslunch draait alles om samen genieten. Denk aan een mooie tafel vol lekkers, een fijne sfeer en tijd voor elkaar, zonder te hoeven haasten.

Extra fijn: er is ook een speciaal kindermenu, zodat ook de kleintjes iets krijgen waar ze écht blij van worden.

Leuke paasactiviteiten voor kinderen

Terwijl jullie genieten van de lunch, organiseert Move Lab leuke paasactiviteiten voor de kinderen. Zo kunnen zij lekker spelen, ontdekken en bezig zijn, terwijl jullie even rustig blijven zitten. Een ideale combinatie dus!

Klik op de roze button voor meer informatie en reserveer jullie plekje voor de gezellige paaslunch. 

TIP: Bekijk onze uitagenda voor meer uitjes tijdens het Paasweekend!

Data:

  • zondag 5 april 2026
  • maandag 6 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Move Amsterdam

Stadionplein 24

1076 CM Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Move Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vrolijke voorjaarsparade

Pasen bij Gelderlandplein op zaterdag 28 maart

Bloesempark in bloei

De bloeiperiode in het Bloesempark is altijd half maart tot begin april

Opening Wormenhotel

Het wormenhotel wordt feestelijk geopend met een programma vol kriebelige activiteiten!

Pasen Willet-Holthuysen

Kom paaseieren zoeken met het hele gezin op deze bijzondere locatie!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief