Boerderij Meerzicht
Na een wandeling door het Amsterdamse Bos plof je heerlijk neer bij dit gezellige pannenkoekenrestaurant!
Een prachtige boswandeling maken in het Amsterdamse Bos en daarna heerlijk pannenkoeken eten bij Boerderij Meerzicht. Óf gewoon gezellig lunchen met de hele familie! Eén ding is zeker: die twee dingen horen bij elkaar. De prachtige natuur en een overheerlijke pannenkoek met een kop koffie of lekkere limonade.
Bij Boerderij Meerzicht is voor iedereen wat te smullen. Ook is er een groot assortiment frisdrank, gebak, ruim belegde broodjes en warme snacks.
Op het menu staan speciale pannenkoeken voor kinderen. Ze genieten van een kinderfeest op hun bord of pannenkoek in een wisselend thema. Bij de kassa zijn leuke kleurboekjes met potloden verkrijgbaar om het wachten te overbruggen.
Meer info over Boerderij Meerzicht vind je via de roze websitebutton!
Check ook eens onze eropuit-pagina voor leuke uitjes in de buurt.
Boerderij Meerzicht
Koenenkade 56
1081 KG Amsterdam
Openingstijden
Van februari t/m oktober geopendToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.