Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kokosbrood in Kalenderjaren (8+)

Een familievoorstelling vol dans, spel en zang over familie en langzaam beginnen te vergeten.

In de voorstelling volg je broertje Pimm en zus Mimi op drie verschillende momenten in hun leven. Ze groeien op in een bicultureel gezin waar van alles speelt. In de familie lijkt iedereen wel een afkorting te hebben: ADD, ADHD, PTSS, HS of OCD. Iedereen behalve oma. Bij haar hoort maar één woord: Alzheimer.

Sinds haar geheugen langzaam vertroebelt, blijven sommige woorden hangen. Eén daarvan is kalenderjaren. En ergens in haar herinneringen komt ook kokosbrood voorbij, iets dat verwijst naar vroeger. Door de ogen van Pimm en Mimi ontstaat een inkijk in hun familie en in herinneringen die soms helder zijn en soms langzaam vervagen.

Speeldata en -locaties

– Zaterdag 6 juni om 19:30 uur | Theater Likeminds, Gedempt Hamerkanaal 203, Amsterdam
– Zaterdag 26 september om 19:30 uur | Plein Theater, Sajetplein 39, Amsterdam
– Zondag 18 oktober om 16:00 uur | DAT!school, Buikslotermeerplein 101C, Amsterdam

Meer info over deze voorstelling vind je via de roze websitebutton!

TIP! Onze uitagenda staat vol met nog meer leuke kinderactiviteiten.

Data:

  • zaterdag 6 juni 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater Likeminds

Gedempt Hamerkanaal 203

1021 KP Amsterdam

Openingstijden Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Waanzinnige Boomhut van 13 Verdiepingen (5+)

Een knallende familievoorstelling vol krankzinnige humor en magische theatertovenarij bij DeLaMar!

Pinksteren! Op Solder

In Museum Ons' Lieve Heer op Solder leer je meer over de achtergrond van de feestdagen!

Amsterdamse Bos BioBlitz 2026

Help je mee om de biodiversiteit in kaart te brengen? Elke week staat er een ander diersoort centraal!

PUPPY/POPPY

Een ondeugende voorstelling die het jonge publiek uitdaagt en knipoogt naar de volwassenen.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader

Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief