Pan (9+)
Een avontuurlijk verhaal voor iedereen die vrij wil zijn in Theater de Landing!
De ouders van Peet beschermen hun kind tegen alles wat het leven spannend maakt. Ze houden Peet dus zoveel mogelijk thuis. Peet, verlangend naar oneindig veel avonturen, speelt daarom dagenlang de game Neverland. Maar dan ineens wordt Peet het spel ingesleurd. Door een jongen met de naam Pan.
Het eiland Neverland belooft avontuur, spel en vrijheid. De enige regel is dat alles gaat volgens de regels van Pan. Daarom heeft hij ook echte volgelingen: de Bois. Zij volgen Pan in alles, maar Peet raakt steeds meer gevangen in deze “vrije” wereld.
Dan vaart er een stoere vrouw de kleine haven in, met een enorme boot: Jacky Haak. Peet ziet haar als de redder in nood, maar Jacky heeft zo haar eigen ambities. Want Neverland is een schitterend eiland om te verkopen aan een techmiljonair en eindelijk rijk en vrij te worden. Zeker als ze het eiland kan aanbieden zonder al die irritante, vieze kinderen.
Pan is een muzikale voorstelling over eenzaamheid versus vriendschap, maximale vrijheid versus macht. Losjes gebaseerd op het beroemde verhaal van Peter Pan. Over het recht om kind te zijn en het creëren van je eigen plek in een wereld die je soms liever anders zou wensen.
Meer info en tickets voor deze voorstelling in Theater de Landing vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 29 november 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Schouwburg Amstelveen / Theater de Landing
Uilenstede 106
1183 AM Amstelveen
Openingstijden
Zie website voor de speeltijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Binnenspeeltuin Wonderpark
Kom lekker spelen in de binnentuin van Wonderpark Café. En ze hebben lekkere koffie, lunch en diner!
Play More Music Festival
Ontdek muziek, instrumenten en workshops tijdens de open dagen van Muziekschool Amsterdam!
Kokosbrood in Kalenderjaren (8+)
Een familievoorstelling vol dans, spel en zang over familie en langzaam beginnen te vergeten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!