Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buurman & Buurman (4+)

Buurman & Buurman bouwen een feestje in DeLaMar en jij bent uitgenodigd!

Hoera! Buurman & Buurman zijn jarig: ze bestaan 50 jaar! En dat vieren ze natuurlijk met een groot feest. Tenminste, dat is het plan… Voordat er taart gegeten kan worden, besluiten ze eerst het hele huis te verbouwen. Want als je 50 wordt, moet alles er wel piekfijn uitzien. Dus gereedschap uit de schuur, slingers aan de kant en klussen maar.

Natuurlijk gaat er van alles mis. De boor doet raar, de ballonnen knallen en de confetti vliegt alle kanten op. Maar de Buurmannen blijven in feeststemming en zingen uit volle borst ‘Lang zullen we leven’. A je to!

Te zien in het theater!

Wil jij deze heerlijke familievoorstelling zien? Klik dan snel door naar de website voor meer info en kaartjes!

Meer uitjes om te plannen? Check hier de data waar je eropuit kunt!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

DeLaMar

Marnixstraat 402

1017 PL Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar DeLaMar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS

Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!

Op avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Stoere forten, bunkers en eeuwenoude vestingen door heel Nederland openen hun deuren voor families!

Workshops Van Gogh Museum

Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag

Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!