Groove Beest Familieconcert: Sanne Sanne
Ontdek samen de muzikale landschappen van Sanne Sanne waarin je heerlijk kunt verdwalen, in het BIMHUIS!
Als klein meisje op vakantie verzon ze al haar eigen liedjes tijdens het wandelen en fietsen in de natuur. Nu zingt ze in haar eigen band en bespeelt ze een bijzonder instrument: de xylosynth, waarmee je met stokken de mooiste toonladders kan laten klinken. En ze maakt nog altijd haar eigen liedjes, waarin ze even nieuwsgierig als een kind in ronddartelt. Laat je verleiden door haar sprankelende melodieën.
Groove Beest
In de familieconcertserie Groove Beest kom je erachter waarom je tijdens sommige muziek keihard wilt dansen of gaat meetikken met je voet. Stilzitten is geen optie, dus spring, dans en klap mee en laat het beest in jezelf los.
Klik op de roze button voor meer informatie!
TIP: Bekijk in onze Uitagenda voor meer leuke activiteiten voor jouw kids!
Data:
- zondag 7 februari 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
BIMHUIS
Piet Heinkade 3
1019 BR Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Workshops Van Gogh Museum
Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)
Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS
Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!
Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag
Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.