Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bezoek Fort bij Uithoorn

Ontdek een echt fort, ga op speurtocht en leef je uit tijdens het Fortenfestival bij Fort bij Uithoorn!

Op zaterdag 12 en zondag 13 september opent Fort bij Uithoorn de deuren tijdens het Fortenfestival. Het fort maakt deel uit van de Stelling van Amsterdam en is een bijzondere plek om de geschiedenis van de Nederlandse landsverdediging te ontdekken.

Tijdens het festival is er voor kinderen van alles te beleven. Ga mee met een rondleiding door het fort en ontdek hoe het er vroeger aan toe ging. Voor jonge speurneuzen is er een leuke speurtocht, waarbij je het fort en de omgeving op een actieve manier leert kennen. En na al dat ontdekken kun je lekker uitrazen op het opblaasbare luchtkussen!

Klik op de roze button voor meer informatie!

TIP: Er is nog veel meer te beleven in de omgeving Amsterdam! Bekijk de leukste tips in onze Uitagenda.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Fort bij Uithoorn

Mijdrechtse Zuwe 31

1427 AV Mijdrecht

Toon op kaart

Meer inspiratie

Op avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Stoere forten, bunkers en eeuwenoude vestingen door heel Nederland openen hun deuren voor families!

Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS

Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!

Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag

Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!

Workshops Van Gogh Museum

Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!