Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nijntje op de fiets (2+)

Ga samen met Nijntje op fietsavontuur in deze vrolijke voorstelling in het Zaantheater!

Actrice en zangeres Marianne van Houten neemt de kinderen mee in het verhaal van nijntje die een dagje gaat fietsen. Zij fietst langs het bos, de boerderij, de speeltuin en naar opa en oma Pluis.

De voorstelling is gebaseerd op verschillende verhalen uit de boekjes van nijntje en wordt gespeeld in een herkenbaar decor waarin de wereld van nijntje en de iconische tekeningen van Dick Bruna op een verrassende manier een rol spelen.

De voorstelling duurt 30 minuten en is geschikt voor kinderen van 2 tot en met 5 jaar. Ideaal als eerste kennismaking met theater.

Meer info en tickets voor deze voorstelling in het Zaantheater vind je via de roze websitebutton!

Wist je dat we ook theatervoorstellingen met ringleiding en audiodescriptie verzamelen op onze Inclusief-pagina?

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Zaantheater

Nicolaasstraat 3

1506 BB Zaandam

Prijs €15,00
Mail direct

Mail direct naar Zaantheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Op avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Stoere forten, bunkers en eeuwenoude vestingen door heel Nederland openen hun deuren voor families!

Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag

Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!

Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS

Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!

Workshops Van Gogh Museum

Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!