IFIKZ Maakateliers
Maak kennis met superveel verschillende mogelijkheden met papier bij het IFIKZ MaakMeeFestival!
Van 10 t/m 16 oktober staat de Zaanstreek tijdens het IFIKZ MaakMeeFestival in het teken van De kracht van het Zaanse papier. In de herfstvakantie kunnen kinderen en volwassenen ontdekken, maken en beleven tijdens een week vol verhalen, kunst, workshops, films en bijzondere ontmoetingen met makers.
IFIKZ Maakateliers
In ateliers in de voormalige Verkadefabriek, waar nu kunstlessen worden gegeven, kunnen bezoekers alleen, samen of met het hele gezin aan het werk met papier.
Er zijn doorlopende gratis workshops waarin bezoekers kennismaken met verschillende technieken en toepassingen van papier. Alleen voor de lange workshop van Nicole van der Heijden is inschrijven handig. In de foyer kunnen bezoekers meebouwen aan een installatie van papier. In de Verhalenkamer kom je meer te weten over de veelzijdigheid van papier.
En er is nog veel meer te beleven! Check de roze websitebutton voor meer info.
Data:
- zaterdag 10 oktober 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 11 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
IFIKZ
Westzijde 168
1506 EK Zaandam
Openingstijden
10 en 11 oktober 12.00 tot 16.00 uurToon op kaart
Meer inspiratie
Ambacht in Beeld Festival
Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze twaalfde editie!
Vlooiencircus ‘Jeuk in de Jordaan’ in Villa Kakofonie
Een stukje stadsgeschiedenis verteld door vlooien in Villa Kakofonie!
Het Kleine Grote Festival
Samen muziek maken, dansen, spelen en ontdekken tijdens een ontspannen familiefestival bij QRUBlogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.