Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Herfst in Amsterdamse Bos

Kom deze herfst naar het Amsterdamse Bos voor leuke, leerzame, knusse herfstactiviteiten met de kids

De herfst is begonnen en dus is het tijd om lekker naar buiten te gaan! In het Amsterdamse Bos is er deze herfst van alles te beleven voor gezinnen. Ga mee op pad met de voorleesboswachter, ontdek het bos tijdens een gezellige herfstwandeling of stap aan boord van de Fluistervink voor een sfeervolle herfstrondvaart.

Als de schemering valt, begint er weer een heel andere boservaring met een schemerwandeling. En voor kinderen zijn er leuke Kidsclub-activiteiten, zoals een herfstsafari, knutselen met materialen uit de natuur en natuurlijk lampionnen maken en wandelen met lampionnen.

Trek je laarzen aan, neem een warme jas mee en ontdek samen hoe mooi het bos is als de bladeren verkleuren en de dagen korter worden. En voor wie geen genoeg krijgt van het bos: later in het seizoen staat ook de winterwandeling op het programma.

Ga je mee op avontuur? Klik op de roze button voor meer informatie. 

Tip: kijk ook is op de blogs van Kidsproof Amsterdam!

Amsterdamse Bos

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!