Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Vega noodles

Gepubliceerd op 27 mei 2024

Een nieuw en snel en gezond Kidsproof gerecht wat ik graag deel. Geen ingewikkelde bereiding, geen moeilijke ingrediënten, perfect voor drukke vaders en moeders! Dit keer deel ik graag mijn makkelijke vegetarische noodles gerecht met jullie. Deze tip kreeg ik lange tijd geleden al via mijn vriendin en sindsdien een van mijn favoriete terugkerende makkelijke maaltijden.

Als je weinig tijd hebt…

(en nee, dit is niet gesponsord 😉

De instant noodles hebben al olie en kruiden in de verpakking. Je kunt kiezen voor verschillende smaken als ‘groente’, ‘kip’ of bijvoorbeeld ‘kerry’.

Je wokt eerst de wokgroente in een beetjes olie. Dan doe je de noodles erbij, ik maak ze altijd even klein en doe daarna ook het water in de wok. Doe de olie en kruiden erbij en door te blijven roeren wok je de noodles in een paar minuten gaar. 

Hier thuis eten we graag zonder vlees, dus kies ik er eigenlijk altijd voor om dit gerecht met ei te eten. Lekker makkelijk want de eieren kluts je er makkelijk en snel doorheen (of in een ander pannetje als scrambled egg). 

Tadaaa… klaar ben je!

A-an taaaaa-fel 🙂

Tip: uiteraard ook heel eenvoudig met kipblokjes ipv ei als je dat lekker vindt!
Tip: bekijk hier ook het recept voor de makkelijke zelf gemaakte pizzacata. Deze link opent in een nieuwe tab

Eet smakelijk!

Maud

Kookles of koken op je kinderfeestje
Je kunt ook een heerlijke maaltijd of high tea maken met je kinderfeestje in Amsterdam: Kookfeestje Deze link opent in een nieuwe tab

Eropuit met de kids
Wil je er lekker op uit met je kind(eren), klik dan verder op de onderstaande button

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Festivals en nazomertips in september

Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Meer inspiratie

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze elfde editie!

Voorstelling: Oceaan van dromen

Deze zintuiglijke concertvoorstelling van Poolse kunstenaars is eenmalig te zien bij Black Cat Theatre!

Yanasei (6+)

Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en Surinaamse muziek in ITA!

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief