Blogs & inspiratie
Vega noodles
Gepubliceerd op 27 mei 2024
Een nieuw en snel en gezond Kidsproof gerecht wat ik graag deel. Geen ingewikkelde bereiding, geen moeilijke ingrediënten, perfect voor drukke vaders en moeders! Dit keer deel ik graag mijn makkelijke vegetarische noodles gerecht met jullie. Deze tip kreeg ik lange tijd geleden al via mijn vriendin en sindsdien een van mijn favoriete terugkerende makkelijke maaltijden.
Als je weinig tijd hebt…
(en nee, dit is niet gesponsord 😉

De instant noodles hebben al olie en kruiden in de verpakking. Je kunt kiezen voor verschillende smaken als ‘groente’, ‘kip’ of bijvoorbeeld ‘kerry’.
Je wokt eerst de wokgroente in een beetjes olie. Dan doe je de noodles erbij, ik maak ze altijd even klein en doe daarna ook het water in de wok. Doe de olie en kruiden erbij en door te blijven roeren wok je de noodles in een paar minuten gaar.

Hier thuis eten we graag zonder vlees, dus kies ik er eigenlijk altijd voor om dit gerecht met ei te eten. Lekker makkelijk want de eieren kluts je er makkelijk en snel doorheen (of in een ander pannetje als scrambled egg).
Tadaaa… klaar ben je!

A-an taaaaa-fel 🙂
Tip: uiteraard ook heel eenvoudig met kipblokjes ipv ei als je dat lekker vindt!
Tip: bekijk hier ook het recept voor de makkelijke zelf gemaakte pizzacata. Deze link opent in een nieuwe tab
Eet smakelijk!
Maud
Kookles of koken op je kinderfeestje
Je kunt ook een heerlijke maaltijd of high tea maken met je kinderfeestje in Amsterdam: Kookfeestje Deze link opent in een nieuwe tab
Eropuit met de kids
Wil je er lekker op uit met je kind(eren), klik dan verder op de onderstaande button
Lees ook:
Alle blogs
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!
YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?Meer inspiratie
2turvenhoog festival
Hét theaterfestival voor de allerkleinsten van 27 maart t/m 7 april in Amsterdam, Almere en Haarlem.
Vrolijke voorjaarsparade
Pasen bij Gelderlandplein op zaterdag 28 maart
Kids Workshop Dansfilm
In de One-Minute Dancefilm Workshop van Cinedans maken kinderen hun eigen dansfilm van precies 1 minuut!