Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Knutseltips voor vaderdag!

Gepubliceerd op 3 juli 2024

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Knutsel iets moois voor papa! Onderstaande ideeën zijn niet moeilijk maar wel erg leuk!

Parkeerschijf
Leuk om te maken én je voorkomt ook nog eens dat papa verkeersboetes krijgt, 2 vliegen in 1 klap! 😉
Blauw, papier, stiften, een schaar en een splitpen is alles wat je nodig hebt.

Lieve teksten
Vul een potje met vaders’ favoriete noten en plak op het potje een tekening met de tekst ‘I’m nuts about you’!
Het poppetje met de heéle lange armen zegt ‘Ik hou zooooooooveel van jou’! Smelt! 

Strijkkralen
Maak gezellige fruitige onderzetters én glas afdekkers zodat het drankje van papa geen kringen maakt op de tafel en er geen beestjes in kunnen vliegen. Zoek je strijkkralen bij elkaar, pak een rond plankje en ga aan de slag. Vul bijna het hele plankje, maar laat in het midden een gaatje voor een rietje.
Maak er gelijk een aantal voor het hele gezin, vindt papa heus niet erg! Gebruik deze voorbeelden voor een leuke, fruitige verzameling.

Voor de liefste
Mag je eindelijk eens een vies woord schrijven, dat is leuk voor je kind! Op deze wc rol houder die alleen voor papa is schrijf je ‘voor een scheet van een papa’!
Of koop een kant en klaar hartje van hout, beschilder het met schoolbordverf en schrijf er iets liefs op. Met beide kado’s kan papa prima op zijn werk aankomen! 

Wil je op Vaderdag ook nog iets gezelligs doen met papa? Klik dan op onderstaande button en kijk wat er te doen is!

Veel plezier! 

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

NIEUW in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is de gloednieuwe Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Favoriete uitjes & adressen

Gratis naar A’DAM LOOKOUT

Maak een ruimtereis in de SpaceBuzz

Vlindersnelweg bouwen

Krijt je Rot bij Noordje

Vlooiencircus ‘Jeuk in de Jordaan’

Pluktuin Amstelveen

Meer inspiratie

Mijn Kleuren (2+)

Bewonder een kleurrijke en fantasievolle voorstelling bij DAT! School!

THOR (8+)

Het Balletorkest maakt in samenwerking met ISH Dance Collective de muziektheatervoorstelling THOR.

Hemelvaart! Op Solder

In Museum Ons' Lieve Heer op Solder leer je meer over de achtergrond van de feestdagen!

FunZone Speelparadijs

Ben je jarig? Vier je feestje in dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen!

Binnenspeeltuin Wonderpark

Kom lekker spelen in de binnentuin van Wonderpark Café. En ze hebben lekkere koffie, lunch en diner!

Paleis van de koning

In het paleis van de koning is van alles te beleven voor jong en oud! Je bent van harte welkom.

De Waanzinnige Boomhut van 13 Verdiepingen (5+)

Een knallende familievoorstelling vol krankzinnige humor en magische theatertovenarij bij DeLaMar!

Aardbewoners Festival

Voor de jongste generatie is er van alles te doen op het Aardbewoners Festival in ARTIS!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief