Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s

Gepubliceerd op 13 januari 2025

De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!

Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!

Wij hebben thuis al een behoorlijke rits aan schoolfoto’s staan. Leuk om te zien hoe je kind verandert gedurende de basisschoolperiode. Er zijn een aantal foto’s die er uitspringen. Deze zijn gemaakt door Sgoolfotografie!

Voordat de schoolfotograaf komt

De komst van de schoolfotograaf is altijd een hoogtepunt! Juf Kady vertelt dat het altijd voor extra gezelligheid in de klas zorgt. “En Sgoolfotografie regelt alles met een duidelijke planning en flexibele aanpak.”

Juf Kady: “Sgoolfotografie levert een voorstel voor de planning en wij stemmen dit binnen ons team af. De schoolfotograaf heeft die dag prioriteit, maar bij wijzigingen wordt goed meegedacht.”

schoolfotograaf op school

Achtergrondkeuze en kledingadvies

Voorafgaand aan de fotodag kiest de fotograaf samen met de school een achtergrondkleur uit en deelt kledingtips, zodat elk kind stralend op de foto staat. De betrokkenheid van ouders is groot; zij geven regelmatig feedback over de foto’s, wat Sgoolfototgrafie helpt om elk jaar te verbeteren.

Een band met de fotografen

Een groot voordeel van samenwerken met Sgoolfotografie is de herkenbaarheid. Zo werken Kady en haar team altijd met fotografen Majorie en Marieke, voor de leerlingen inmiddels vertrouwde gezichten. “De kinderen weten wat ze kunnen verwachten, wat je in de foto’s écht terug ziet.”

styling schoolfotos

Persoonlijke touch

Marleen, moeder van een tweeling vertelt: “De dag van de schoolfotograaf was een feestje! De meiden hadden er zin in: knuffels moesten mee, nieuwe rokjes moesten aan en ze wisten precíes hoe ze hun haren wilden. Zo’n dag is zo een feest voor het hele gezin.”

Bij Sgoolfotografie zien ze elke fotoshoot als een unieke kans om mooie herinneringen te maken. De fotografen zorgen voor een informele en ontspannen setting. Je kind ontspant zich daardoor en zo kunnen zij de leukste schoolfoto’s maken.

schoolfotograaf leuke foto's

Win een abonnement op de Donald Duck

Tip: wil jij Sgoolfotografie bij jullie op school voorstellen? Klik door naar de site van Sgoolfotografie en deel de gegevens van je school. De medewerkers van Sgoolfotografie sturen geheel vrijblijvend het Sgoolfotografie-informatiepakket naar school.

En extra leuk: zo maak kans op een Donald Duck-abonnement: zes maanden lang, élke week Donald Duck in jullie brievenbus!

 

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

18x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips

Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Favoriete uitjes & adressen

Het nieuwe Aquarium

Mokumboot: sloepje huren

Peter & de Wolf (4+)

ARTZUID Zomervakantiekamp

WOPL! Zomerkamp

Soortenspotdag: Vlinders

Keti Koti: Naar Ndakaaru zwemmen

Meer inspiratie

Funmania Aalsmeer in de zomervakantie

Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!

Familieworkshop: Schilderij van glas

Maak jouw eigen 3D-schilderij van glas bij Museum JAN!

Keti Koti: Naar Ndakaaru zwemmen

Vier en herdenk samen Keti Koti bij Theater de Krakeling met verhalen, gesprekken, lekker eten en muziek!

Peter & de Wolf (4+)

Het spannende sprookje is te zien in het Openluchttheater vol prachtige pianomuziek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief