Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

5 tips voor ouders met drukke peuters

Gepubliceerd op 27 mei 2024

De meeste peuters zijn druk, dat hoort nou eenmaal bij de leeftijd. Maar sommige peuters bruisen zoveel van de energie dat het fijn is om ze zo nu en dan even flink uit te laten razen. Wij hebben een paar fijne eropuit-tips voor je! Lees je mee?

Spelen bij Ballorig

Wil jouw kind graag lekker klimmen, klauteren, glijden en spelen? Ga dan naar Ballorig Gaasperplas Deze link opent in een nieuwe tab!
Hier kun je ook heerlijk terecht als het buiten wat minder lekker weer is. Ballorig is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Voor de jongste kinderen t/m 4 jaar is er een aparte speelruimte. Als ouder of begeleider kun je een kopje koffie drinken in het restaurant waar goed overzicht is over de diverse speeltoestellen. En ouders en begeleiders hebben gratis toegang.

Plonzen maar

Heb jij een klein waterratje? Dan is samen even lekker een uurtje gaan zwemmen super om te doen. Je kunt kiezen uit vrijzwemmen, maar samen met je zwemmen met je baby of peuter onder deskundige begeleiding kan ook. Er is volop keuze in Amsterdam! Denk hierbij aan Bijlmer Sportcentrum Deze link opent in een nieuwe tab, Sloterparkbad Deze link opent in een nieuwe tab, Het Zuiderbad Deze link opent in een nieuwe tab en Het Marnixbad Deze link opent in een nieuwe tab. Nog meer zwembadfun vind je hier Deze link opent in een nieuwe tab!

Monkey Town

Hoe superleuk is dit indoor speelparadijs! Bij Monkey Town Amsterdam Deze link opent in een nieuwe tab en Money Town Diemen Deze link opent in een nieuwe tab kun je lekker glijden van diverse glijbanen, spelen met super lego, ravotten in de ballenbak, voetballen of basketballen in de extra grote voetbalkooi en nog veel meer! Voor de allerkleinsten is er een grote peuterhoek die extra overzichtelijk is ingericht. En op doordeweekse dagen zijn er de voordelige peuterochtenden!

Speelboerderij Elsenhove

Een combinatie van een kinderboerderij met een avontuurlijke én een natuurlijke speeltuin!
Bij Speelboerderij Elsenhove Deze link opent in een nieuwe tab vind je allerlei boerderijdieren, een grote avontuurlijke én natuurlijke speeltuin en de mogelijkheid om veel over natuur, milieu en duurzaamheid te leren. Regelmatig organiseren ze ook leuke activiteiten.

Natuurpark de Omloop

Als liefhebber van de natuur kies je voor lekker eropuit gaan naar Natuurpark de Omloop Deze link opent in een nieuwe tab in de natuur met de kids!
De Omloop is een natuurpark in Diemen-Noord. Er is geprobeerd de natuur zo veel mogelijk ruimte te bieden door het creeëren van natuurlijke oevers. Hier kan je kikkers, padden en eenden spotten! Het is een mooi wandelgebied. In het grasland kan je de Dexters (runderras) zien grazen. Voor de kids is er een echte natuurspeelplaats!

Op onze clubjespagina Deze link opent in een nieuwe tab kun je ook nog allerlei tips vinden om jouw energierijke peuter lekker in actie te laten komen. En volg je ons al op facebook Deze link opent in een nieuwe tab en instagram Deze link opent in een nieuwe tab? Daar vind je vaak de laatste uitjes en nieuwtjes. Onze nieuwsbrief Deze link opent in een nieuwe tab is ook heel fijn om in je inbox te ontvangen, elke keer weer met een ander thema!

Voor alle familie-uitjes in Amsterdam, klik door op de button.

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS

Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Lekker er-op-uit in juni

Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.

Favoriete uitjes & adressen

Fotoactie Vaderdag

Feest op zondag: Keti Koti

Over een kleine mol (2+)

Vlooiencircus ‘Jeuk in de Jordaan’

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Meer inspiratie

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

Een theatershow gebaseerd op één van de meest verkochte kinderboekenseries!

GRIMM (8+) in Zaantheater

Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in het Zaantheater!

Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2026

Bewonder zes miniconcerten in deze spannende finale in Het Concertgebouw!

Keti Koti 4 Kids Concert bij ZOJazz Stage

Vier Keti Koti met de hele familie en geniet van muziek, dans en een feestelijke klederdrachtcatwalk!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief