Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

GV DOS Amsterdam

Eén van de meest ervaren gym- en turnverenigingen van Amsterdam! 3+

Kom  gymmen en turnen, van superjong tot al wat ouder, meisjes en jongens, iedereen is welkom. Op veel plaatsen in Amsterdam volg je lessen met veel plezier!

Meisjes en jongens vanaf 3 jaar
Onder leiding van een ervaren trainer doe je spelletjes en oefeningen. Het gaat om lekker bewegen, conditie krijgen en bezig zijn met wat je lichaam allemaal al kan.

Wie durft mag aan de ringen hangen, in de touwen klimmen en zwieren, in de wandrekken klimmen en ervan af springen?!

Vanaf 6 jaar
Vanaf nu ga je toestelturnen. De naam zegt het al, je maakt gebruik van toestellen om knappe turntrucjes te leren. Je doet samen oefeningen en er is van te voren een warming-up.

De toestellen die je het meest gebruikt zijn de trampoline, de lange mat, de brug, de evenwichtsbalk, de kast, het paard, de vierkante mat en voor jongens ook de ringen.

Kijk op de site over hoe aan te melden voor proeflessen, foto’s en de verschillende locaties in Amsterdam, zoals in Bos en Lommer, Geuzenveld, Oost, Osdorp. Het adres op deze pagina is van locatie Oud Zuid.

GV DOS

Willem Witsenstraat 10

1077 AZ Amsterdam

Openingstijden Er wordt getraind op maandag tot en met zaterdag. Zie de site voor het lesrooster van het huidige seizoen.
Prijs €160,00 contributie per jaar voor 1 uur trainen in de week
Mail direct

Mail direct naar GV DOS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief