
Workshops met Tante Lien
"All Children are Artists" bij Tante Lien! Doe mee met deze creatieve kinderworkshop.
Tante Lien zoekt telkens weer nieuwe en uitdagende thema’s voor de kinderworkshops. De workshop wordt door haar zelf gegeven en soms wordt er een artiest uitgenodigd, zoals een wonden-grimeur, goochelaar, theatermaker, kok en ga zo maar door!
In een groep is plek voor 8 kinderen in de leeftijd van 5 tot 10 jaar. Je leert in 6 lessen met met allerlei materialen te werken en out-of-the-box te denken.
Benieuwd wanneer de lessen zijn? Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip: Tante Lien organiseert ook kinderfeestjes!
Tante Lien
Admiraal de Ruijterweg 260
1055 LT Amsterdam
Openingstijden
van 15.45 tot 17.15 uurPrijs
6 lessen €85
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.
De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.