Bowlen bij Aloha
Actief familie- of vriendenuitje! Kom bowlen, zingen, VR ervaren en lekker eten bij Aloha!
Aloha is een hypermodern bowling locatie pal naast het Centraal Station.
De bowlingbanen zijn al een beleving op zich! Met onder andere palmboom omzoomde witte bowlingbanen met daarboven LED verlichting die fantastische kleureffecten geven… je kijkt je ogen uit! Bovendien kunnen jullie swingen en zingen met de karaoke-set en een coole VR Experience aangaan.
Onder het genot van passende muziek, lekkere snacks en in het weekend een DJ die toffe tunes draait ga je in een tropische sfeer bowlen. Ga jij een strike gooien?
Bovendien kun je er heerlijke grill gerechten en burgers eten!
TIP: vul de code KIDSPROOF2026 in en krijg 10% korting!
Klik op de roze button voor de verschillende mogelijkheden!
Tip: bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij Aloha!
Aloha
De Ruijterkade 151
1011 AC Amsterdam
Openingstijden
Woensdag t/m zondagPrijs
Vanaf €27,50Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.