Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Anne Frank Huis

In dit historische huis leer je samen met je ouders alles over het leven van Anne Frank.

Het Anne Frank huis is een museum waar kinderen samen met hun ouders leren wat er in het verleden zich heeft afgespeeld. 

Vooraf aan het bezoek kun je via de website, zie de link hieronder, alvast meer te weten komen over Anne Frank en de Tweede Wereldoorlog. Er zijn onder andere filmpjes via YouTube te bekijken. Dit is een handige manier om je voor te bereiden op het bezoek.

Speciaal voor kinderen vanaf 10 jaar en ouder is het mogelijk om samen met hun (groot)ouders een Familie Programma te volgen. Tijdens dit programma wordt het verhaal van Anne Frank verteld. Zie de website voor extra informatie over beschikbare tijden en dagen. 

Tip: Stap aansluitend op een boot voor een rondvaart door de grachten!

Anne Frank Huis

Prinsengracht 267

1016 GV Amsterdam

Openingstijden Elke dag geopend van 9.00-21.00 uur (op zaterdag tot 22.00 uur).
In de maanden juli en augustus geopend van 9.00-22.00 uur.
Van 15 september tot en met 14 maart geopend van 9.00-19.00 uur.

Zie de website voor gewijzigde openingstijden op verschillende (Joodse) feestdagen.
Prijs Kinderen 0-9 jaar gratis, kinderen 10-17 jaar €5,50, volwassenen €11,50
Voor volwassenen is het programma €18,50 en voor kinderen van 10-17 jaar €12,50
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Tips om mama te verwennen op Moederdag

Op moederdag zet je natuurlijk je liefste moeder in het zonnetje. We helpen je graag een handje met 6 tips om je moeder te verwennen!

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!   

Toffe vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief