Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Mirandabad

Kom zwemmen in het Golfslagbad, duik van de hoge glijbaan of klim op drijvend speelgoed!

Of je nou wil recreatiezwemmen, banenzwemmen of zwemles wil volgen. Bij De Mirandabad kan het allemaal! 

Tijdens het recreatiezwemmen liggen er geen zwemlijnen in het water en mag iedereen vrij spelen in het water. Maak gebruik van het speelmateriaal, of neem zelf wat leuks mee. Daarnaast is er een 25-meterbad waar je baantjes kan trekken.

Buiten is ook een zwembad. In de directe omgeving van dit bad is een klein speeltuintje met wipjes en een klimtoestel met glijbaan. Picknicken kan aan de picknicktafels rondom het bad. 

Kinderen vanaf 4 jaar kunnen ingeschreven worden voor zwemles. Ervaren zweminstructeurs zorgen ervoor dat het kind op een prettige manier leert zwemmen in een veilige omgeving. Ook wordt er baby-, peuter- en kleuterzwemmen gegeven, en aanstaande moeder kunnen meedoen met zwangerschapszwemmen.

Klik door naar de website voor meer informatie over de verschillende baden, zwemlessen en de openingstijden per dag.

De Mirandabad

De Mirandalaan 9

1079 PA Amsterdam

Openingstijden Zie site voor openingstijden
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar De Mirandabad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw

Bezoek Art Zoo Museum

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!

Bezoek Verzetsmuseum Junior

Maak in de voorjaarsvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

AMAZE Amsterdam

Ontdek deze bijzondere immersive experience!

Funmania Aalsmeer in krokusvakantie

Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief