De Mirandabad
Kom zwemmen in het Golfslagbad, duik van de hoge glijbaan of klim op drijvend speelgoed!
Of je nou wil recreatiezwemmen, banenzwemmen of zwemles wil volgen. Bij De Mirandabad kan het allemaal!
Tijdens het recreatiezwemmen liggen er geen zwemlijnen in het water en mag iedereen vrij spelen in het water. Maak gebruik van het speelmateriaal, of neem zelf wat leuks mee. Daarnaast is er een 25-meterbad waar je baantjes kan trekken.
Buiten is ook een zwembad. In de directe omgeving van dit bad is een klein speeltuintje met wipjes en een klimtoestel met glijbaan. Picknicken kan aan de picknicktafels rondom het bad.
Kinderen vanaf 4 jaar kunnen ingeschreven worden voor zwemles. Ervaren zweminstructeurs zorgen ervoor dat het kind op een prettige manier leert zwemmen in een veilige omgeving. Ook wordt er baby-, peuter- en kleuterzwemmen gegeven, en aanstaande moeder kunnen meedoen met zwangerschapszwemmen.
Klik door naar de website voor meer informatie over de verschillende baden, zwemlessen en de openingstijden per dag.
De Mirandabad
De Mirandalaan 9
1079 PA Amsterdam
Openingstijden
Zie site voor openingstijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!