Speeltuin Columbus
Op het Columplein vind je een speeltuin waar je onder toezicht veilig kan spelen.
Lekker gratis buiten spelen bij jou in de buurt? Dat kan onder andere in Speeltuin Columbus op het Columbusplein in de Baarsjes.
Tijdens bepaalde tijden is er toezicht bij het spelen, kijk hiervoor bij de openingstijden.
Er worden veel extra activiteiten voor kinderen georganiseerd! Zo is er bootcamp, de knutselclub en karate. Sommige hebben gratis inloop, voor andere heb je een lidmaatschap nodig.
Klik op de roze button om meer speeltuinen in Amsterdam te vinden.
Speeltuin Columbus
Columbusplein 252
1057 Amsterdam
Openingstijden
Maandag: 8:00-15:00 en 16:30-22:00 uurDinsdag: 8:00-17:00 uur
Woensdag: 8:00-16:00 en 18:30-22:00 uur
Donderdag: 8:00-15:00 en 18:00-19:30 uur
Vrijdag: 8:00-20:30 uur
Zaterdag: 9:00-15:00 uur
Zondag: 9:00-16:30 uur
Prijs
Vrij toegankelijkLidmaatschap: € 7,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....