Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpark de Omloop

Kom naar Natuurpark de Omloop in Diemen voor een dagje in de natuur met de kinderen!

De Omloop is een natuurpark in Diemen-Noord. Er is geprobeerd de natuur zo veel mogelijk ruimte te bieden door het creeëren van natuurlijke oevers. Hier kan je nu kikkers, padden en eenden spotten!

Het is een mooi wandelgebied. In het grasland kan je de Dexters (runderras) zien grazen. Voor de kids is er een echte natuurspeelplaats! Voor deze speelplek is gebruik gemaakt van natuurlijke materialen. Kom je ook spelen?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: kijk in de Uitagenda voor een overzicht van te gekke dagjes uit!

Kidsproof Amsterdam

Hofstedenweg 30

1111 SH Diemen

Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Workshop Recycle Restaurant: Kook je eigen Rubdish

Ontdek hoe Diederik Schneemann afval verandert in levensechte gerechten!

Herfstvakantie in het Move Lab Kids Expo

Ontdek de levensgrote bouwblokken, een knikkerbaan en de workshops in Move Amsterdam!

Herfstvakantie in Rembrandthuis

Vier de herfstvakantie vol activiteiten bij Museum Rembrandthuis!

Kom naar WOPL! in de herfstvakantie

Donkere herfstdagen? Bij WOPL! in Amsterdam-Zuid beleef je samen een avontuur, lekker warm en droog!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x super leuke museum-uitjes!

Nergens vind je zoveel leuke museum-uitjes voor kinderen als in Nederland. Hier mogen ze eindeloos door het museum speuren. En vooral ook: zelf aan de slag. Met een beetje hulp van jou ;). Perfect voor een familieuitje. Bekijk gauw onze favorieten!

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!