
Dieren in het Rembrandtpark
Kom de grote en kleine dieren van Kinderboerderij De Uylenburg ontmoeten in het Rembrandtpark!
Op de boerderij zijn ezels, koeien, geiten, schapen en varkens. Ook de kleine dieren zijn aanwezig: kippen, vogels, konijnen en ganzen. Aai en voer de dieren.
Natuurlijk ga je ook even lekker spelen in de speeltuin!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Kinderboerderij De Uylenburg
Staalmeesterslaan 420
1057 PH Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend van 12.00 tot 17.00 uur.Op donderdag gesloten.
Prijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
Leuke familieuitjes in juni en begin juli
Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!