Dieren in het Rembrandtpark
Kom de grote en kleine dieren van Kinderboerderij De Uylenburg ontmoeten in het Rembrandtpark!
Op de boerderij zijn ezels, koeien, geiten, schapen en varkens. Ook de kleine dieren zijn aanwezig: kippen, vogels, konijnen en ganzen. Aai en voer de dieren.
Natuurlijk ga je ook even lekker spelen in de speeltuin!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Kinderboerderij De Uylenburg
Staalmeesterslaan 420
1057 PH Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend van 12.00 tot 17.00 uur.Op donderdag gesloten.
Prijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Geweldig Amsterdams familieuitje: Amsterdam in Motion
Ontdek 's werelds grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Meivakantie: extra Koningsspellen bij WOPL!
Kom deze meivakantie naar WOPL!: een speelparadijs waar spelen een avontuur wordt voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.