Kinderboerderij Diemen
Kom langs bij Kinderboerderij Diemen en ontmoet de verschillende dieren
Breng een bezoekje aan Kinderboerderij Diemen! Ze hebben hier traditionele dieren, maar ook dieren die je misschien niet had verwacht. Ontmoet de ezel Bas, de alpaca’s Koko en Robbin en de pony’s Mackey en Billy! Verder wonen hier dwergpapagaaien, fazanten, geiten, pauwen, schildpadden en nog veel meer dieren.
Op de kinderboerderij worden geregeld activiteiten voor kinderen georganiseerd, kijk voor het actuele programma op de site!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf altijd up-to-date!
Kinderboerderij Diemen
Prins Bernhardlaan 2A
1111 ET Diemen
Openingstijden
maandag t/m vrijdag: 10:00 - 17:00 uurzaterdag en zondag: 11:00 - 17:00 uur
oktober t/m maart tot 16:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
CaccHho CucchhA
In deze tentoonstelling in De Appel mag je spelen, kunstwerken aanraken en kostuums aantrekken!
Nieuw
Cineville Kidspas
Met de Cineville Kidspas kun je een jaar lang onbeperkt naar de film door heel Nederland!
Vriendjes & vriendinnetjes schaatsen
Ontdek hoe leuk schaatsen bij een vereniging is: doe gratis mee!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!