Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Woeste Westen!

Deze speeltuin in het Westerpark is heel anders dan anders: hier kun je middenin de natuur je gang gaan!

Natuurspeeltuin het Woeste Westen is een speeltuin waar kids tot 13 jaar de natuur kunnen ontdekken!

Je kunt hier lekker met zand en water spelen, een hut bouwen, kikkers en insecten bewonderen, spelen in een stromende beek, door riet en bosjes struinen of mooie bloemen plukken en nog veel meer!

Je kunt op losse vlotten door de slootjes peddelen. Van juni t/m oktober kun je een schepnet lenen en op jacht gaan naar waterdiertjes in de sloten. Hoe leuk is dat?!

Trek vooral niet je mooiste kleren aan, want echte avonturiers worden hier natuurlijk vies en nat!

Op vaste tijden is er een speeltuinbeheerder aanwezig. Dan is de w.c. ook open. Ouders kunnen lekker een kopje koffie drinken, voor kids is er limo!

Meer info nodig? Klik op de roze button om naar de site te gaan.

Tip: Dit zijn onze 5 favoriete natuurspeeltuinen!

Natuurspeeltuin het Woeste Westen

Overbrakerpad 3

1014 AZ Amsterdam

Openingstijden Het Woeste Westen is altijd toegankelijk.

De speeltuinbeheerder is aanwezig op:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag: 13.00-18.00 uur.
Woensdag, zaterdag en zondag: 11.00-18.00 uur.
Prijs Toegang is gratis.
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Cherry Town (10+)

Woningnood, corruptie en liefde komen voorbij in deze voorstelling bij De Nationale Opera!

ART IS NOT A CRIME bij STRAAT

Duik in de wereld van graffiti en ontdek de verhalen achter iconische street art bij het STRAAT Museum!

Herfstvakantie op Solder

Leuk voor het hele gezin: ontdek deze herfstvakantie dit best bewaarde geheim van Amsterdam!

Kinderopera Lennox

Het spannende kinderboek wordt een groovy jeugdopera (8+) bij Nationale Opera & Ballet!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Dit is het leuke aan Cinekid: al 40 jaar veel meer dan film

Over de verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!