Recreatiegebied Elsenhove
Kom wandelen, spelen en genieten in dit mooie recreatiegebied in Amstelveen!
Rondom Speelboerderij Elsenhove is Recreatiegebied Elsenhove aangelegd.
Je kunt hier wandelen door fraai natuurterrein. Er komen veel bijzondere planten voor, die vogels, vlinders, libellen en andere insecten aantrekken. Ook zijn er weilanden waar je ’s zomers tussen de koeien door kunt lopen.
Er zijn ook picknicksets, een ruig speelterrein en een sledeheuvel!
Recreatiegebied Elsenhove is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: vier je feestje bij Boerderij Elsenhove!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.