Recreatiegebied Elsenhove
Kom wandelen, spelen en genieten in dit mooie recreatiegebied in Amstelveen!
Rondom Speelboerderij Elsenhove is Recreatiegebied Elsenhove aangelegd.
Je kunt hier wandelen door fraai natuurterrein. Er komen veel bijzondere planten voor, die vogels, vlinders, libellen en andere insecten aantrekken. Ook zijn er weilanden waar je ’s zomers tussen de koeien door kunt lopen.
Er zijn ook picknicksets, een ruig speelterrein en een sledeheuvel!
Recreatiegebied Elsenhove is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: vier je feestje bij Boerderij Elsenhove!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!