Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiegebied Elsenhove

Kom wandelen, spelen en genieten in dit mooie recreatiegebied in Amstelveen!

Rondom Speelboerderij Elsenhove is Recreatiegebied Elsenhove aangelegd.

Je kunt hier wandelen door fraai natuurterrein. Er komen veel bijzondere planten voor, die vogels, vlinders, libellen en andere insecten aantrekken. Ook zijn er weilanden waar je ’s zomers tussen de koeien door kunt lopen.

Er zijn ook picknicksets, een ruig speelterrein en een sledeheuvel!

Recreatiegebied Elsenhove is onderdeel van Groengebied Amstelland.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: vier je feestje bij Boerderij Elsenhove!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!