Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Whatsapp Speurtocht

Ontdek de mooie kunstwerken in het Stedelijk Museum op een geheel nieuwe manier 6+!

Zit je nou alweer te appen? Jahaa, want met deze speurtocht krijg je elke zondag jouw clues van de rondleider via WhatsApp!

Wie kan de dansende vrouw vinden? En waar zit die vogel nou? Je moet goed speuren om de grappigste details in de mooiste kunstwerken te vinden. En daarna begint het speuren in je eigen fantasie! Welke geluiden maken de beesten van Karel Appel? Wat zijn jouw beste dansmoves?

Deze speurtocht kun je doen met het hele gezin, de speurtocht is al geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Neem je eigen smartphone mee! Kom je ook naar het Stedelijk Museum om te speuren?

Klik op de roze button voor meer informatie en reserveer je tickets!

Tip: bekijk de Uitagenda voor meer toffe uitjes in de buurt!

Stedelijk museum

Museumplein 10

1071 DJ Amsterdam

Openingstijden Elke zondag van 10:30 tot 12:30 uur
Prijs WhatsApp speurtocht is gratis met geldig museumticket
Mail direct

Mail direct naar Stedelijk museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven

Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.

5x schaatsen in Amsterdam

Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!

Waar kun je sleeën? 6x + 1 Heuveltjes om vanaf te sleeën in Amsterdam

Zo vaak sneeuwt het niet meer....maar als er dan een laagje valt, dan moeten we natuurlijk onmiddellijk naar buiten met de slee. Hoe leuk om van een heuveltje af te roetsjen. 7 Plekken in Amsterdam waar je heerlijk op een slee naar beneden glijdt!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief