Waterfietsen op de grachten
Je kunt kiezen uit verschillende routes. Start bijvoorbeeld bij het Rijksmuseum of bij de Westerkerk!
Amsterdam is de fietsstad bij uitstek. Zelfs over het water kun je fietsen! Terwijl je lekker in je eigen tempo rondzwerft op het water, maak je van alles mee.
Stromma Nederland is dagelijks geopend op verschillende locaties in de stad: Leidseplein, Rijksmuseum en Westerkerk (Anne Frankhuis).
Om er zeker van te zijn dat je onderweg niets mist, krijg je een boekje met plattegrond en routebeschrijvingen mee.
En ook bij regen zit je droog!
Wees zeker van een plekje en reserveer van tevoren! Klik op de roze button voor meer informatie.
Toch niet zo’n fan van waterfietsen? Stromma Nederland biedt ook andere rondvaarten aan!
Stromma Nederland
Amsterdam
Openingstijden
Huur vanaf 11.00 - 16.00 uur (je kan dan nog tot 17:30 uur varen)Prijs
Vanaf €25,-
Mail direct
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.