Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht Verkade

Doe deze leuke speurtocht vol opdrachten over Verkade, in het Zaans Museum

Middenin het Zaans Museum ligt de Verkade Experience, een belevenis voor jong en oud! Hier waan je je in een vroeg twintigste-eeuwse koekjes- en chocoladefabriek, waar de originele machines nog volop draaien en de geschiedenis van Verkade tot leven komt.

Vraag bij de kassa naar de speurtocht voor de Verkade Experience. Je doet allerlei leuke opdrachten terwijl de koekjes- en chocolademachines op volle toeren draaien.

Maak je eigen chocolade wikkel
In de experience kun je ook je eigen chocolade wikkel tekenen en kleuren en met de speciale wikkelmachine om de chocolade reep wikkelen!

Kom je ook een dagje naar het museum? Klik voor meer informatie op de roze button!

Tip: kijk wat er nog meer te doen is in het Zaans Museum!

Het Zaans Museum

Schansend 7

1509 AW Zaandam

Openingstijden Dagelijks van 10:00 - 17:00 uur
Prijs €1,-
(excl. entree Zaans Museum)
Mail direct

Mail direct naar Het Zaans Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Geweldig Amsterdams familieuitje: Amsterdam in Motion

Ontdek 's werelds grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!

Dagje Verzetsmuseum Junior

Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

Bounce Valley

Een fantastisch luchtkussenpark voor uitjes en feestjes in Aalsmeer!

Tulpen plukken in de vakantie

Er kunnen deze meivakantie weer tulpen worden geplukt bij Pluktuin Amstelveen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief