Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pony Feestje

Ben je jarig en houd je van ponies? Manege Waveren biedt fijne ponyfeestjes. Vanaf 6 jaar

In de gezellige kantine van manege Waveren kun je eerst je cadeautjes uitpakken, een heerlijke (paarden)taart eten en heel hard toegezongen worden door je vriendjes en vriendinnetjes.

Daarna gaan jullie 2 uur aan de slag met de pony’s. Borstelen (en knuffelen), opzadelen en natuurlijk rijden! In de buiten- of binnenmanege of een lekker ritje door het park. Je kunt spelletjes te paard doen of kiezen voor een paardrijlesje, wat je maar leuk vindt.

Na het rijden worden de pony’s weer lekker gepoetst en teruggezet in de wei of stal.
Van paardrijden krijg je trek, dus kun je nog even aanschuiven aan je tafel in de kantine. Er is van allerlei lekkers te verkrijgen.

Zin in gekregen?

Klik op de roze button om een voorlopige reservering te maken.

Meer weten van manege Stichting Waveren?
Druk op de roze button voor de website.

Stichting Waveren

Provincialeweg 56

1103 SB Amsterdam

Prijs € 250,00 voor 10 kinderen (maximaal 12 kinderen)
Mail direct

Mail direct naar Stichting Waveren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief