Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Ijspraktijk

Kom genieten van zelfgemaakt schepijs, koffie en gebak bij De Ijspraktijk in Amsterdam-Noord!

De Ijspraktijk is een ijssalon in Amsterdam Noord. Hier bereiden ze zelf het schepijs. Of het nu gaat om het experimenteren met nieuwe smaken of de bereiding van traditionele smaken, de ijscreaties zijn vernieuwend én bijzonder. Het ijs wordt dagelijks ter plaatse in de winkel gemaakt en het wordt uitsluitend dagvers verkocht!

Je kunt hier genieten van traditionele smaken zoals chocola en aardbei, maar je kan regelmatig nieuwe smaken ontdekken. Wat dacht je van drop, dawet, guacamole en yoghurt baklava? Als je zelf een leuk idee hebt voor een bijzondere smaak, laat het ze dan vooral weten!

Verder kun je hier genieten van koffie, huisgemaakt gebak en knapperige croissants. Kom je ook een keer langs?

Klik voor meer informatie op de roze button hieronder!

Tip: bijna jarig? Kijk voor stoere kinderfeestjes op de Kinderfeestjes pagina!

De Ijspraktijk

Waterlandplein 28

1024 LW Amsterdam

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 12:00 tot 22:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Ijspraktijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief