FC Hyena
Geen voetbalclub maar een kleine bioscoop in Amsterdam Noord met eigen restaurant!
Gelegen in Amsterdam Noord met uitzicht over het IJ vind je FC Hyena: een bioscoop met petit restaurant en wijnbar.
In het restaurant geniet je van een steeds wisselende kaart. Bijna alle gerechten worden bereid in een houtgestookte steenoven.
Benieuwd naar de menukaart? Klik op de roze button!
Tip: Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
FC Hyena
Aambeeldstraat 24
1021 KB Amsterdam
Openingstijden
Keuken is dagelijks geopend van 18:00 tot 22:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.