
IJshoeve Sloten
Bij Ijshoeve sloten kun je genieten van vers, ambachtelijk en zelfgemaakt schepijs!
Kom genieten van een heerlijk ijsje in Ijshoeve Sloten! Hier maken ze al het ijs zelf, waardoor ze creatief kunnen zijn met de smaken!
Ze hebben de traditionele smaken zoals chocolade en aardbei, maar ze hebben ook bijzondere smaken. Zo kun je trollenijs en bastogne ijs proeven.
Kom vooral een keertje langs om te proeven!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: bijna jarig? Kijk voor stoere kinderfeestjes op de Kinderfeestjes pagina!
Ijshoeve Sloten
Sloterweg 1335
1066 CM Amsterdam
Openingstijden
Woensdag t/m maandag 12:00-22:00 uurDinsdag 13:00-22:00 uur
Gesloten van 15 oktober t/m 30 november
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals en nazomertips in september
Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.