Oud-Hollandsch Snoepwinkel
Een winkel met alleen maar snoep! Een droom van elk kind in Amsterdam!
In het hart van de Jordaan vlak bij het Anne Frank huis is het Oud-Hollandsch Snoepwinkeltje, een snoepwinkeltje zoals in grootmoeders tijd het moet zijn geweest in Amsterdam.
Eigenaresse Mariska helpt jou daar met alle plezier aan bijv. zoethout, stroopsoldaatjes en zwart/wit, maar ook aan een velletje ouwel. Zij is dit winkeltje in 2002 begonnen met het idee van haar oma die vroeger ook in Amsterdam een Banketbakkerij heeft gehad waar ook snoep te koop was.
In de winkel is nog steeds snoep per stuk te koop, maar ook per 50 gram in papieren puntzakjes. Mocht je dan nog niet vinden wat je zoekt, Mariska bestelt het graag voor u. De winkel heeft ook suikervrije snoep voor diabetici.
Kijk op de site voor meer informatie en leuke kleurplaten! Klik via onderstaande button door naar de website.
Oud-hollandsch snoepwinkeltje
Amsterdam
Openingstijden
Maandag: gesloten.Dinsdag t/m zaterdag: 11.00 - 18.30 uur.
Zondag: 12.00 t/m 17.00 uur.
Prijs
Snoep te koop per stuk of per 50 gram.Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad
Waar kun je sleeën? 6x + 1 Heuveltjes om vanaf te sleeën in Amsterdam
Zo vaak sneeuwt het niet meer....maar als er dan een laagje valt, dan moeten we natuurlijk onmiddellijk naar buiten met de slee. Hoe leuk om van een heuveltje af te roetsjen. 7 Plekken in Amsterdam waar je heerlijk op een slee naar beneden glijdt!