Apenkooifeestje
Houd jij van rennen, springen, klimmen, glijden, verstoppen en weer wegrennen? Vier een Apenkooifeestje!
Voor dit 1,5 uur durende Apenkooifeestje wordt de gymzaal omgebouwd tot een heuse Apenkooi-arena!
Hier wordt een tikspel gespeeld waarbij de kinderen niet met hun voeten op de grond mogen komen en moeten proberen uit de handen van de tikker te blijven.
De begeleiding, zaalhuur en gebruik van de materialen zitten bij de prijs inbegrepen. Het is mogelijk om het feestje uit te breiden met lekkernijen. Die kun je eventueel ook zelf meebrengen. Het hele feestje kan plaatsvinden op locatie, je hebt er zelf dus bijna geen werk aan!
Je kunt komen apenkooien op 4 verschillende locaties:
Sportcentrum Universum, Science Park 306, 1098 XH Amsterdam
Sint-Nicolaaslyceum, Beethovenplein 2, 1077 WM Amsterdam
Amstelcampus sport & fitness, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091 AN Amsterdam
Sportcentrum Marnix, Marnixplein 1, 1015 ZN Amsterdam
Klik hieronder door naar de website van Sport4kidz voor meer informatie en om te reserveren!
Sport4kidz, 4 locaties
Openingstijden
Elke dag, afhankelijk van de zaalbeschikbaarheidPrijs
zie siteLijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Move Lab Kinderfeestjes
Zoek je een unieke en interactieve plek voor het verjaardagsfeest van je kind? Vier het bij Move Lab!
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Wonderpark Kinderfeestje
Luxe kidscafé voor een stijlvol kinderfeestje met themas, airco, ijs en binnenspeeltuin.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Fijne Buitenuitjes in de meivakantie
Lekker weer in de meivakantie? Ga lekker naar buiten. Onze tips voor heerlijke uitjes in de natuur.