Voetbalvereniging Swift
Kom voetballen bij AVV Swift, midden in Amsterdam! 5+
Op de drie kunstgrasvelden aan het Olympiaplein zijn 31 jeugdteams actief. De jeugdafdeling is opgezet volgens de richtlijnen van leeftijdsgroepen van de KNVB.
Binnen de leeftijdsgroepen worden de individuele spelers op basis van onder andere talent, ontwikkeling en leeftijd geselecteerd. Bij de jeugd spelen de jeugdcategorieën D, E en F op zaterdag, A, B en C spelen de wedstrijden op zondag.
Voor de jongste voetballers die willen kennismaken met de sport en de club organiseert Swift de Instroom en de Champions League. De Instroom is voor de allerkleinsten vanaf 5 jaar. Vanuit de Instroom worden spelers geselecteerd voor de Champions League, die ervoor bedoeld is om de spelers voor te bereiden op de F- en E-jeugd.
Benieuwd naar de club of zin om te gaan voetballen? Kijk dan op de site voor meer informatie!
AVV Swift
Olympiaplein 31
1077 CL Amsterdam
Openingstijden
Training op maandag en woensdagPrijs
F klasse €225,00Toon op kaart
Meer inspiratie
Blaasinstrument lessen
Leer spelen op een blaasinstrument bij Muziekschool Amsterdam en blaas jouw talent de wereld in!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Begin met gitaar!
Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025
Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.
De leukste Halloween activiteiten met kids
Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten in en om Amsterdam!