Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leescafe Belcampo

Belcampo is het leescafé van Bibliotheek De Hallen Amsterdam in de oude tramremise.

Belcampo is ruim, licht en is open voor zowel bibliotheekbezoekers als andere bezoekers. De kranten en collectie tijdschriften van de bibliotheek hebben een plek gekregen in café Belcampo en zijn daarmee ook buiten openingstijden van de bibliotheek toegankelijk voor iedereen.

Kinderen zijn hartelijk welkom. Belcampo is er op ingericht en het cafe heeft een leuk aanbod in het standaard menu, én een Sunday Brunch voor het hele gezin. Voor de kinderen is er een speelhoek beschikbaar. Dus geniet heerlijk van je ontbijt of lunch, terwijl de kleintjes de bibliotheek in gaan, of de nóg kleinere spelen in de speelhoek.

Kijk voor het menu en meer informatie op de website op de roze button.
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!

Belcampo

Hannie Dankbaarpassage 10

1053 RT Amsterdam

Openingstijden

Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag: 9 – 18 uur
Donderdag: 9 – 20 uur
Zaterdag en zondag: 10 – 18 uur

Mail direct

Mail direct naar Belcampo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!