Tennis bij DRC
Bij deze sfeervolle en gezellige vereniging kun je leuk tennissen op twee velden!
De Durgerdammer Racing Club is geen vereniging waar je kunt racen, maar wel waar gezellig met elkaar kunt sporten!
DRC heeft een tennis- en een voetbalafdeling. Het motto is: ‘Zoals het vroeger was.’ Dat kun je zien aan bijvoorbeeld het clubgebouw, heel gezellig! Je kent de club misschien ook wel van t.v.; de serie All Stars is hier opgenomen!
Lijkt het je gezellig om hier te sporten? Klik dan snel door op de paarse button om naar de site te gaan van de Durgerdammer Racing Club!
Durgendammer Racing Club DRC
Durgerdammerdijk 67
1026 CB Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Jeugd tennis: €50. Raadpleeg de site voor de recente tarieven.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Lekker sporten bij Little Star Fitness
Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.