Lasergamen feestje
Lekker buiten kruipen, sluipen & rennen door het bos, met Gotcha Outdoor Lasergames. Spannend & leuk!
In Halfweg vind je de juiste elementen voor het organiseren van een geweldig kinderfeestje. Dit unieke spel is uitermate geschikt voor zowel meisjes als jongens, beiden beleven er erg veel plezier aan. Speel met je eigen groep deze lasergame, lekker buiten in het bos.
Er worden altijd verschillende soorten spellen gespeeld, bij ieder spel is één team de winnaar. Verstop je goed in het bos en versla je tegenstanders, dan ben jij wellicht de beste in het spel! Een feestje om nooit te vergeten.
Voor kinderen van 8 t/m 13 jaar.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: bekijk onze uitagenda voor allerlei leuke uitjes in Amsterdam!
Gotcha Outdoor Lasergames
Houtrakkerweg
1165 Halfweg
Openingstijden
Zaterdag & eens per 2 weken op zondagPrijs
Voor 1-10 kinderen: €100 voor 1 uur, €150 voor 1,5 uur, €185 voor 2 uurLijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november
Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.